فراتر از دیگران فکر کنید

اولین قدم برای موفقیت، اقدام موثر برای تغییر شرایط است.

همکاران ما مشاور شما هستند

رسالت ماورای ارایه مشاوره حرفه‌ای و اثربخش به مشتریان خود است

همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین برند را در صنعت خود خلق و مدیریت کنید.

فلسفه اصلی شکل گیری ماورای، ارائه خدمات تخصصی در حوزه برندسازی اعم از استراتژی و هویت برند و هویت بصری است که در قالب دپارتمان‌های تخصصی استراتژی برند و آتلیه هنری صرفاً در حوزه برندسازی خدمات کامل و جامع  ارائه می دهد. همچنین ارائه خدمات مشاوره و مربیگری در جهت پیاده‌سازی برنامه های برندینگ، از بخش های اصلی آژانس ماورای می باشد. 

حضور ماورای به عنوان یک آژانس موفق، اثربخش و قابل اعتماد برندسازی در خلق و توسعه برندهای موفق ایران

کمک به خلق یا توسعه برند یکپارچه سازمان‌ها و کسب و کارها جهت بهبود عملکرد متمایز، پایدار و اصولی 

انتخاب اول کسب و کارها و سازمان ها در ایران به عنوان یک آژانس تخصصی برندسازی ؛ تا سال ۱۴۰۴

ما آماده کمک به شما هستیم

ارتباطات برای ما فراتر از یک مکالمه ساده است. هدف ما کمک به شماست برای ساخت یک برند موفق

سوالات پر تکرار

شاید پاسخ سوال مد نظر شما در این قسمت باشد. اگر پاسخ مد نظر را پیدا نکردید حتما با ما تماس بگیرید.

اولین قدم برای ساختن یک برند قدرتمند، تحلیل دقیق استراتژی‌ها کسب‌وکار و بررسی خود کسب‌وکار است. در قدم دوم می‌بایست محیط و رقبا مورد تحلیل قرار بگیرد و در سومین قدم تحلیل مخاطبین و بخش بندی مشتریان انجام خواهد شد. در بخش بعدی وارد تدوین استراتژی های برند می‌شویم که ارکان اصلی و جهت ساز کسب‌وکار را از منظر برند تدوین می‌کنیم. قول برند، بیانیه جایگاه‌سازی و شخصیت برند سه رکن مهم برای ساختن یک برند موفق است که ما در ماورای با جزییات این بخش را تدوین میکنیم.

هویت کلامی، هویت بصری و هویت حسی، از دیگر هویت های مهم برند هستند که بعد از تدوین استراتژی، برای برند طراحی خواهد شد.

مفهوم هویت بصری(Visual Identity)  با هویت برند(Visual Brand)  ارتباط مستقیمی دارد. هویت برند تمام آن چیزهایی است که جایگاه یک کسب و کار را در ذهن مخاطبان می‌سازد. عناصری مانند هویت بصری، هویت کلامی، ماموریت و اهداف سازمانی، ارزش اصلی، مزیت رقابتی و..  هویت برند را ایجاد می‌کنند.

علیرغم اینکه هویت بصری برند را می‌توان زیر مجموعه‌ای از هویت برند دانست امّا باید یک جایگاه مستقل نیز برای آن در نظر گرفت. هویت بصری شامل فرآیندهای فکری مختص به خود است که توجه به آن، جایگاه هر برندی را در بازار و در بین رقبا بهبود می‌دهد.

در هویت برند بیشتر جنبه‌های مدیریتی و بازاریابی مورد توجه قرار می‌گیرد و در هویت بصری برند با مباحث خلاقیّت و طراحی سر و کار داریم. همچنین می‌توان گفت هویت برند در درون سازمان اتفاق می‌افتد. این در حالی است که هویت بصری سعی می‌کند وجهه برون سازمانی را بهبود دهد.

برای خلق یک برند موفق، می‌بایست برنامه ریزی دقیقی در خصوص اجرای زیرساخت برند و ارتباطات یکپارچه برندسازی و بازاریابی انجام شود. ما در آژانس برندسازی ماورای در دو بخش اجرای زیرساخت ها و مشاور – مربی‌گیری برند به کسب‌وکار، نهادها و اشخاص مشاوره می‌دهیم.

برندسازی یعنی انجام اقدامات یکپارچه و مسنجم در راستای استراتژی‌های برند و هویت برند با هدف ساخت یک تصویر و جایگاه برند دقیق است.

مورد اعتماد بیش از ۵۰ برند معتبر ایران

مشتریان ما، اعتبار ما است

ماورای به واسطه همکاری با برند های بزرگ ایران، جزو یکی از معتبرترین آژانس ها تخصصی است.